O ubytování

Jedinečná výhoda nabízeného ubytování spočívá v tom, že je nedílnou součásti vinného sklepa. Sklep je více jak dvacet metrů dlouhý s rotundou pro pohodové sezení a s užitím si příjemné atmosféry nových sklepních prostor. Degustace, kterou je možné využít, jako součást ubytování, probíhá přímo ve sklepě s možností výběru vína přímo ze sudů či lahvovaných vín uložených v archivech. Sklepní prostory a přípravna před sklepem dává možnost jak individuálnímu koštu, tak hromadné degustace. Sklep je možné navštěvovat v jakékoli roční době, každé období má určité kouzlo a sklep je tomu přizpůsoben. Pro degustaci jsou k dispozici dle výběru sklepy dva. Jeden s kapacitou až dvacet osob a druhý větší, který má kapacitu až čtyřicet lidí. Degustaci je možno provést po vzájemné dohodě jak v jednou tak i v druhém sklepu. Prostory jsou vhodné pro firemní akce, rodinné oslavy a hlavně k rekreaci, kdo chce poznávat krásy moravských vinohradů a sklepů, zámků a hradů či si jen odpočinout v tomto malebném prostředí.

Celková kapacita ubytování činí 24 osob.

Apartmán

Apartmán je nově zrekonstruovaný. V přízemí je šatna s úložnými prostory a dále koupelna se sprchovým koutem, WC a podlahovým topením. Na patře je k dispozici samostatná koupelna a WC, plně vybavená kuchyň (elektrický sporák s troubou, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí) s rohovou lavicí a společenská místnost s TV a krbovými kamny s výměníkem, sloužící k vytápění celého objektu. Na pokojích a ve společných prostorách jsou také elektrické přímotopy a podlahové topení. V podkroví se nacházejí dvě oddělené ložnice s kapacitou čtyř a šesti lůžek. Ve vstupu do podkroví je jedno dvoulůžko.

Chaty

Obě chaty jsou samostatné objekty, které se nacházejí hned vedle apartmánu. V přízemí je k sezení jídelní sestava skládající se z rohové lavice, stolu a 2 židlí. V chatě 1 je rozkládací gauč, který slouží jako přistýlka a v podkroví je spaní pro 5 osob. V chatě 2 jsou v podkroví 2 ložnice po 3 lůžkách. Součástí obou je plně vybavená kuchyňka a koupelna se sprchovým koutem a WC.

Ověřte si dostupnost apartmánu nebo chat v daném termínu

Dostupnost si můžete ověřit buď telefonicky, e-mailem nebo vyplněním níže umístěného elektronického formuláře. Po jeho odeslání se Vám ozveme ohledně potvrzení Vaší rezervace a dalších základních informací spojených s ubytováním v našich apartmánech.

Máte-li nějaké speciální přání, například pokud preferujete některý objekt z nabídky ubytování nebo cokoli jiného, prosím, napište to do pole pro poznámku.